O podlahovom kúrení:

Podlahové vykurovanie patrí čoraz viac k obľúbenejším formám vykurovania. Príjemnosť teplej podlahy a rovnomerné rozloženie tepla v oblasti chodidiel dodáva pocit pohody a spokojnosti.

Výhody podlahového kúrenia:

Podlahové kúrenie je ekonomicky výhodnejšie, pretože vykurujete teplotou o niekoľko stupňov nižšou pri rovnakom teplotnom komforte. Ďalšou výhodou tohto kúrenia je rozloženie tepla po celej miestnosti čím zmenšuje cirkuláciu vzduchu a tým aj vírenie prachu. Pri podlahovom kúrení nie sú viditeľné žiadne vykurovacie zariadenia, čo plní dôležitú estetickú funkciu u každého bývania. Vstupné náklady na podlahové vykurovanie sú vyššie no jeho životnosť je však dlhšia. Na trhu je množstvo podlahových krytín, ktoré sú vhodne na podlahové kúrenie.
podlahove kurenieNaša spoločnosť sa dlhoročne špecializuje na kompletnú dodávku a montáž systémov podlahového vykurovania. Spolupracujeme s dodávateľmi renomovaných značiek a to nám umožňuje poskytovať zákazníkom tie najideálnejšie riešenia. Podlahové kúrenie inštalujeme mokrým aj suchým spôsobom. Svojím zákazníkom sa snažíme ponúknuť kvalitné podlahové kúrenie za dostupnú cenu pre každého.

Ak máte otázky ohľadom podlahového kúrenia kontaktujte nás.